O firmie

Naszą pasją są samochody… najpiękniejsze samochody świata - zabytkowe Volkswageny Garbusy, Karmany, Ogórki i inne piękne VW z tamtej epoki. To moje hobby od dziecka, interesowałem się zabytkowymi garbusami i zaowocowało to założeniem firmy.
Oto kilka słów o nas.

Bartek Konieczny

Od 1997 roku zajmuje się sprzedażą części do zabytkowych VW pod marką www.garbusowy.pl. W tym czasie stałem się wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy JP Group oraz dealerem BBT. Części importuje od dziesięciu dostawców z Europy i USA. Dzięki temu mogę zaproponować najwyższą jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. W warsztacie zatrudniamy tylko pasjonatów o najwyższych umiejętnościach co przekłada się na rewelacyjną jakość.

Specjalizujemy się w renowacjach wszystkich modeli Garbusów i Karmann Ghia.

Jeśli remontujesz samochód sam i masz jakis problem techniczny myślę że mogę Ciebie nakierować jak sobie z nim poradzić. Na stronie www.garbusowy.pl znajdziesz dane kontaktowe do mnie. Dzwoń, pisz a na pewno pomoge Tobie.

Jeśli kontaktujesz się w sprawie pomocy technicznej lub zakupu części dane kontaktowe znajdziesz na naszym sklepie internetowym www.garbusowy.pl

pozdrawiam
Bartek Konieczny
bartek@kaeferfabric.com